ANIME I MANGA NEWS

Nadchodzi „duże ogłoszenie” związane z anime SPY x FAMILY

Anime Spy x Family jest obecnie jedną z bardziej wyczekiwanych serii komediowych. Premiera zbliża się wielkimi krokami, wobec czego twórcy podsycają atmosferę. W ciągu najbliższych dni rzekomo usłyszymy „duże ogłoszenie”. 

 

W sieci pojawiła się informacja sugerująca nadejście „dużego ogłoszenia” związanego z anime SPY x FAMILY. Tym razem nie mamy do czynienia z żadną plotką, gdyż źródłem wiadomości jest oficjalne konto serii na Twitterze.

W poście opublikowanym 6 marca 2022 roku, zasugerowano, aby uważnie śledzić konto SPY x FAMILY w ciągu najbliższych kilku dni. Rzekomo mają pojawić się tam bardzo ciekawe posty, z których pierwszy zostanie udostępniony już 7 marca. „Zwróćcie uwagę na to co pojawi się tu o północy 7 marca. Czekajcie na to.”czytamy w najnowszym poście

Jako, że dokładna data premiery serii jest już znana, internauci są niemal pewni tego, co mogą ujawnić tajemnicze posty. W ciągu kilku najbliższych dni najprawdopodobniej zobaczymy albo finałowy zwiastun anime albo jego opening bądź ending. Prawdy dowiemy się już niebawem, a wszystkie istotne informacje pojawią się w tym artykule. 

Przypomnijmy, że emisja anime SPY x FAMILY oficjalnie wystartuje już 9 kwietnia 2022 roku. źródło: Comicbook

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.