NEWS POKEMON TCG

Nadciąga Pokéween! Halloween’owy zestaw Pokemon TCG już w sprzedaży

Zestaw Pokemon TCG: Trick or Trade po raz pierwszy ukazał się w 2022 roku. Halloween’owy dodatek powrócił – tym razem  jako Trick or Trade 2023 – i jego sprzedaż rozpoczęła się właśnie teraz! Do zebrania jest kolekcja 30 kart.

 

Trick or Trade zapowiada się na coroczną tradycję w świecie karcianki Pokemon TCG. Zeszłoroczny dodatek otrzymał nową edycję i ponownie umożliwi graczom i kolekcjonerom zebranie mini-kolekcji powiązanej z Halloween.

Tak samo jak w roku ubiegłym, na cały dodatek Trick or Trade 2023 składa się łącznie 30 kart. Dziesięć z nich to karty holo, które znajdziemy w każdym z boosterów dodatku, dokładnie w jednej sztucę.

Charakterystyczną cechą wszystkich kart z Trick or Trade 2023 jest dyniowy Pikachu, którego znajdziemy w prawym dolnym rogu ilustracji każdej z kart. Pełną kolekcję możecie obejrzeć poniżej:Pokemon TCG: Trick or Trade 2023

Warto zaznaczyć, że zarówno w zeszłorocznej jak i obecnej edycji Trick or Trade nie znajdziecie kart wartych setek dolarów, jak to ma miejsce w przypadku wielu innych dodatków. Jest to jednak świetna opcja, dzięki której niedużym kosztem można skompletować unikalną kolekcję, która z pewnością nie będzie dodrukowywana.

Dodatek Pokemon TCG: Trick or Trade 2023 można już teraz kupować w formie pojedynczych boosterów, zawierających po 3 losowe karty. Osoby, które chcą zwiększyć swoje szanse na uzbieranie całej tegorocznej kolekcji mogą zakupić zestaw BOOster Bundle, zawierający aż 50 boosterów!

Pokemon TCG: Trick or Trade 2023 BOOster Bundle

W korzystnej cenie możecie zamówić ten i wiele innych oryginalnych zestawów Pokemon TCG na polecanej przez nas stronie LootQuest.pl.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.