ANIME I MANGA GAMING NEWS PLOTKA

Naruto może już niebawem trafić do Fortnite!

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski o nadchodzącej rzekomo współpracy, pomiędzy Epic Games oraz wydawnictwem Shueisha. Mimo iż nic nie zostało jeszcze oficjalnie powiedziane, coraz bardziej wygląda na to, że coś jest na rzeczy. Nowe przecieki sugerują bowiem nadejście Naruto! 

 

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami insidera o pseudonimie @ShiinaBR, Epic Games miał pozyskać licencje na wykorzystanie serii Naruto. Na razie nie wiadomo czy obejmuje ona jedynie głównego bohatera czy kilka różnych postaci, jednak sam Naruto może trafić do gry już bardzo niedługo!

Shiina sugeruje, że skin bohatera może trafić do gry już przy okazji kolejnego Battle Passa. Samo przyklepanie współpracy z serią Masashiego Kishimoto ma być już natomiast „potwierdzone w 100%”.Rzekoma współpraca pomiędzy Epiciem, a Shueisha zaczyna wyglądać coraz wiarygodniej, zwłaszcza, że wspomniany informator ma na koncie sporo trafionych przecieków. Z odpowiednim wyprzedzeniem informował m.in. o skinach z Suicide Squad, nadchodzącym koncercie Ariany Grande czy konkretnych mechanikach, które z czasem pojawiały się w tytule od Epic Games.

Grywalna skórka z Naruto może być pierwszym z wielu gościnnych występów bohaterów anime i mang w Fortnite. Jeśli wspomniana wyżej współpraca okaże się faktem, do gry mogą trafić postacie wielu innych serii, takich jak np. Jujutsu Kaisen, Demon Slayer, Dragon Ball czy One Piece.

Obecny sezon Fortnite ma zakończyć się już 12 września. Nowy Battle Pass – a wraz z nim być może i Naruto – powinien więc ukazać się niewiele później.źródło: CBR

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.