ANIME I MANGA GAMING NEWS

Naruto zmierza do Fortnite’a! Poznaliśmy datę premiery wyczekiwanej współpracy

Współpraca Epic Games x Naruto wisiała w powietrzu już od jakiegoś czasu, jednak w końcu dostaliśmy konkrety. Epic Games oficjalnie potwierdziło nadejście zawartości związanej z serią Masashiego Kishimoto. Ma ona trafić do Fortnite’a jeszcze w tym miesiącu! 

 

Po długim czasie oczekiwań i domysłów, w końcu doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia współpracy Epic Games z Naruto Shippuden. Elementy związane z uniwersum serii mają trafić do Fortnite’a jeszcze w tym miesiącu, a dokładnie 16 listopada 2021 roku! 

Epic Games na razie nie zdradziło czego dokładnie możemy spodziewać się po omawianym crossoverze, jednak wszystkiego dowiemy się już za kilka dni. Z pewnością czeka nas natomiast co najmniej jeden grywalny skin oraz wiele elementów kosmetycznych.Współpraca z Naruto może być początkiem dla wielu innych crossoverów z innymi seriami anime. Już kilka miesięcy temu usłyszeliśmy bowiem o rzekomych planach współpracy Epic Games z japońskim wydawnictwem Shueisha.

Jeśli owe pogłoski okazałyby się prawdziwe, wówczas do gry mogłaby trafić zawartość z serii, takich jak:

  • Jujutsu Kaisen
  • One Piece
  • Bleach
  • Dragon Ball
  • Demon Slayer
  • JoJo’s Bizarre Adventure

O tym czy współpraca z którymkolwiek z wymienionych dojdzie do skutku, przekonamy się w niedalekiej przyszłości. Bardzo możliwe, że zawartość z Naruto ma na celu m.in. przetestować czy tego typu ruchy spotkają się z zainteresowaniem ze strony graczy.źródło: konto Fortnite na Twitterze 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: