ANIME I MANGA NEWS REAL LIFE

Neon Genesis Evangelion z własnymi racjami żywnościowymi

W ciągu ostatnich kilku miesięcy seria Neon Genesis Evangelion zawiązała liczne bardziej oraz mniej oczywiste współprace. Widzieliśmy już m.in. telefon, tamagotchi, gitarę, a nawet maszynki do golenia. Teraz przyszedł czas na zestawy MRE – czyli racje żywnościowe możliwe do spożycia w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach.

Pakiety MRE (Meal, Ready-to-Eat) to zbilansowane racje żywnościowe, które mają zastosowanie w wojsku lub podczas różnego rożnego rodzaju klęsk żywiołowych. Odznaczają się one stosunkowo długą datą ważności oraz przede wszystkim tym, że można z nich skorzystać nawet w najtrudniejszych warunkach, jeśli tylko mamy do dyspozycji wodę. Potencjalny kataklizm od teraz można umilić sobie specjalną racją żywnościową od Neon Genesis Evangelion, która zawiera aż 5 gotowych do spożycia dań.

Wewnątrz masywnego pudełka oznaczonego logiem NERV znaleźć możemy 5 racji w postaci: Wołowiny z curry, gyudonu(smażona cebula z wołowiną), gulaszu wołowego, chukadonu(smażone warzywa z mięsem) oraz japońskich hamburgerów. Cały zestaw zakupić można na stronie Amiami w cenie 7,650 JPY (około 270zł).   

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.