KINO I SERIALE NEWS

Netflix ogłasza koniec zdjęć do 2. sezonu Wiedźmina!

Mimo licznych przeszkód spowodowanych pandemią, zdjęcia do kolejnego sezonu Wiedźmina zostały oficjalnie zakończone, o czym poinformował sam Netflix. Serial oficjalnie wkracza w fazę postprodukcyjną i wszystko wskazuje na to, że trafi na ekrany jeszcze w tym roku. Zdecydowanie jest na co czekać! 

 

Etap zdjęciowy oficjalnie dobiegł końca! Showrunnerka netflixowego Wiedźmina, Lauren Schmidt Hissrich, wyjawiła, iż zdjęcia do serialu, zajęły łącznie aż 158 dni. Materiał nagrywany był w 15 unikalnych lokacjach w Wielkiej Brytanii i wymagał wkładu 89 aktorów oraz 1200 członków ekipy produkcyjnej.

Na platformie YouTube, ukazał się materiał podsumowujący pracę na planach zdjęciowych, z którego dowiadujemy się, że premiera odbyć ma się jeszcze w 2021 roku.Poznaliśmy również zakres fabularny, który niezmiennie opierać się będzie przede wszystkim na twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Drugi sezon adaptować będzie nie tylko opowiadania Ostatnie Życzenie i Miecz Przeznaczenia, ale także pierwszą część sagi, czyli Krew Elfów. Część z przedstawionych wydarzeń pokrywać ma się również z treścią drugiego tomu – Czasu Pogardy.

Serial najprawdopodobniej ukaże się w ostatnim kwartale bieżącego roku, ze szczególnym naciskiem na grudzień. źródło: GRY-OnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: