GAMING KINO I SERIALE NEWS

Netflix stworzy film aktorski na podstawie Bioshock’a!

Nadchodzi kolejny projekt Netflixa, mający swoje korzenie w branży gier wideo. Przedstawiciele popularnej platformy ogłosili właśnie współpracę z firmami 2K oraz Take-Two. Jej owocem ma być film aktorski na podstawie cyklu Bioshock

 

Czeka nas kolejna produkcja filmowa na podstawie popularnego cyklu gier. Na twitterowym koncie Netflix Geeked, przedstawiciele platformy ogłosili aktorski projekt związany z serią Bioshock! W tym celu, serwis nawiązał oficjalną współpracę z firmami 2K oraz Take-Two Interactive, które dopilnować mają rzetelnego przeniesienia uniwersum na filmową płaszczyznę.

Producentami zapowiedzianego właśnie tytułu będą wcześniej wspomniane Take-Two oraz Vertigo Entertainment. Drugi z wymienionych ma na swoim koncie rolę współproducenta filmów, takich jak m.in. The Ring, Blair Witch, The Boy czy It, co może sugerować, że filmowy Bioshock będzie kwalifikował się do kina grozy.



Zgodnie z informacjami serwisu The Hollywood Reporter, pierwsze prace nad filmem ruszyły już niemal rok temu. Wciąż nie znamy jednak większości szczegółów związanych z projektem, w tym tego kto będzie jego reżyserem oraz scenarzystą. Te i inne informacje prawdopodobnie otrzymamy w późniejszej części 2022 roku.

Data premiery filmowego Bioshocka od Netflixa również pozostaje nieznana. 



źródło: Variety 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.