ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Netflix ujawnił główną obsadę aktorskiego serialu One Piece!

Po długim okresie ciszy, w końcu otrzymaliśmy nowe informacje w sprawie nadchodzącego serialu One Piece. Aktualizacja jest dość znacząca, albowiem właśnie ujawniono nazwiska aktorów, którzy wcielą się w Załogę Luffy’ego! Aktorski serial ukaże się w przyszłości na Netflixie. 

 

O planach na stworzenie aktorskiej adaptacji One Piece, po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2017 roku. Od tamtej pory amerykańska platforma oraz współpracujące z nią Tommorow Studios wstrzymywały się z udostępnianiem jakichkolwiek szczegółów. Zmieniło się to właśnie teraz, gdyż właśnie poznaliśmy aktorów, którzy wcielą się w załogę Słomianych! 

Jeśli spodziewacie się aż 10 nazwisk, to od razu należy sprostować, że są to role Luffy’ego, Nami, Zoro, Usoppa oraz Sanji’ego. Nadchodząca produkcja skupi się bowiem całkowicie wokół wątku East Blue, stanowiącego początek mangi. Niestety, teoria dotycząca roli Sanji’ego nie sprawdziła się…

Oto oficjalna obsada Załogi Słomianych Kapeluszy: Inaki Godoy jako Monkey D. Luffy
Mackenyu jako Roronoa Zoro
Emily Rudd jako Nami
Taz Skylar jako Sanji
Jacob Romero Gibson jako UsoppPrzy okazji ujawnienia głównej obsady, twórcy nie zdecydowali się zdradzić dodatkowych szczegółów. Na razie wiemy jeszcze tyle, że serial ma liczyć 10 odcinków, z których pierwszy będzie nosił tytuł „Romance Dawn”. Netflix udostępnił również specjalną notkę od autora mangi One Piece, Eiichiro Ody. Mangaka nie zdradził czego możemy się spodziewać, jednak poinformował, że „na serial będzie trzeba jeszcze trochę poczekać”.

Co ciekawe, niedawne plotki sugerują, że serialowy One Piece ma posiadać rzekomy budżet w wysokości 150 mln $. Daje to 15 milionów zielonych na odcinek, co uczyniłoby produkcje jednym z najdroższych seriali w historii. O trafności tej pogłoski przekonamy się wraz z nadejściem samego serialu. Data premiery na razie pozostaje jednak nieznana. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: