KINO I SERIALE NEWS

Netflix wyprodukuje pełnometrażową animację związaną z zespołem Gorillaz!

Właśnie zapowiedziano produkcję, która z pewnością ucieszy liczne grono fanów Gorillaz. Jeden z założycieli zespołu, Damon Albarn, potwierdził nadejście animowanego projektu, który w przyszłości ukaże się na Netflixie. Czeka nas film pełnometrażowy! 

 

Podczas niedawnego wywiadu z Apple Music, współzałożyciel Gorillaz podzielił się wyjątkowo niespodziewana informacją! Po raz pierwszy usłyszeliśmy o związanym z zespołem filmie pełnometrażowym, nad którym w tej chwili współpracuje on z platformą Netflix!

Wygląda na to, że projekt obecnie znajduje się w fazie konceptualnej, a w tej chwili trwają pracę nad jego scenariuszem. Damon Albarn nie zdradził na razie żadnych ciekawszych szczegółów, a więc pozostaje nam cierpliwe czekać na rozwój sytuacji. O potencjalnej dacie premiery, póki co, nic nie wiemy. 

Jestem bardzo podekscytowany, gdyż chcieliśmy zrobić coś takiego od bardzo dawna. Gorillaz od naprawdę długiego czasu przygotowywali się do własnego filmu.” – wyznał Albarn podczas wywiaduGorillaz to wirtualny zespół muzyczny, którego założycielami są Damon Albarn oraz Jamie Hewlett. Projekt został rozpoczęty w 1998 roku w Londynie, kiedy to po raz pierwszy poznaliśmy dobrze dziś znaną czwórkę jego fikcyjnych członków: 2-D (wokal, keyboard),  Murdoc Niccals (gitara basowa), Noodle (gitara,wokal, keyboard) oraz Russel Hobbs (perkusja).

Uniwersum Gorillaz do tej pory śledzić mogliśmy w wielu klipach muzycznych, wywiadach oraz krótkich animacjach. Nadchodząca produkcja Netflixa będzie więc istną gratką dla fanów, którzy po raz pierwszy otrzymają tak długi format skupiony na członkach zespołu.źródło: IGN

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: