ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Netflix zapowiada wydarzenie Geeked Week! Wśród zapowiedzi m.in. Cowboy Bebop oraz Wiedźmin

Amerykański gigant streamingu zapowiedział właśnie swój najnowszy event, podczas którego zobaczymy zwiastuny wielu nadchodzących produkcji. Netflix Geeked Week odbędzie się już w niedługo i dostarczy nam informacji zarówno o wyczekiwanych, jak i wciąż nieznanych produkcjach. Zobaczymy m.in. Lucyfera, Wiedźmina oraz aktorską adaptację Cowboy Bebop!

 

Niespodziewanie ogłoszony event Netflixa odbędzie się w dniach 7-11 czerwca w formie kilku transmisji na żywo. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć liczne zwiastuny nadchodzących produkcji, a także dowiedzieć się o tych, które wciąż nie zostały ujawnione. 

Na plakacie promującym wydarzenie znaleźć można tytuły takie jak: Lucyfer, Wiedźmin, The Umbrella Academy, Cowboy Bebop czy tajemnicze The Cuphead Show!.

Geeked Week zapowiada się więc na imprezę zdecydowanie godną uwagi, zwłaszcza, że poza wymienionymi produkcjami, czekać nas może sporo niespodzianek.Warto zaznaczyć, że swojej oficjalnej daty premiery wciąż nie otrzymało choćby wyczekiwane Stranger Things. Niedawne doniesienia sugerują, że nowy sezon nie zdąży ukazać się w tym roku, jednak nie wyklucza to możliwości potencjalnej zapowiedzi podczas omawianego wydarzenia.

Wszystkiego dowiemy się już w przyszłym miesiącu i z pewnością przeczytacie o tym u nas! źródło: IGN Polska

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.