GAMING NEWS

Niedługo poznamy pierwsze szczegóły na temat bijatyki z uniwersum LoL’a!

Riot Games coraz prężniej kroczy w kierunku obranym m.in. przez Blizzarda, rozwijając wiele różnych produkcji, osadzonych w tym samym uniwersum. Poza samym League of Legends, mamy już Legends of Runeterra, TFT, mobilne Wild Rift oraz Valoranta. Plany firmy nie kończą się jednak tylko na tych tytułach! 

 

Podczas hucznych obchodów 10-lecia League of Legends otrzymaliśmy mnóstwo zapowiedzi dotyczących nadchodzących projektów Riot Games. Po raz pierwszy usłyszeliśmy wówczas m.in. o planowanym MMO, debiutującej niebawem animacji Arcane oraz enigmatycznym „Project L”. 

O tym ostatnim wiemy na razie zdecydowanie najmniej, poza tym, że ma być to bijatyka osadzona w świecie Runeterry. W sieci na razie nie można dowiedzieć się o wspomnianym projekcie zbyt wiele, jednak to zmieni się już niedługo!W sprawie „Project L” wypowiedział się niedawno wiodący projektant gry, Tom Cannon, który twierdzi, że studio zdecydowanie ma już co pokazywać. Do produkcji trafiły już najważniejsze systemy i mechaniki, jednak wciąż wymaga ona sporego nakładu pracy. Dodał również, że beta na pewno nie trafi w ręce graczy w bieżącym roku. 

Choć na razie nie znamy nawet przybliżonego terminu premiery gry, już niedługo poznamy pierwsze szczegóły! Jeszcze w tym roku, a dokładnie w listopadzie, Riot Games planuje opublikować obszerny wpis, który da graczom pierwszy wgląd w przygotowywaną produkcję. Niewykluczone, że w podobnym czasie zobaczymy również pierwszy oficjalny zwiastun.źródło: Dot Esports 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.