ANIME I MANGA NEWS TECHNOLOGIA

Nintendo Switch od teraz z możliwością czytania mang. Aplikacja InkyPen z dużą aktualizacją

Jeśli korzystacie z konsoli Nintedo Switch już jakiś czas, z pewnością zauważyliście spore braki w dostępności podstawowych aplikacji, które są normą na innych tego typu urządzeniach. Jedną z nielicznych dostępnych w systemie aplikacji, jest InkyPen, który po najnowszej aktualizacji, powiększył swoją bibliotekę o wiele mangowych pozycji.  

To, że Nintendo mocno dba o czytelność i estetykę systemów swoich konsol, wiadomo nie od dziś, a efektem tego jest dostępność nielicznych aplikacji, które firma uzna za faktycznie użyteczne. Jedną z platform dostępnych na konsoli Switch, jest InkyPen, który pozwala na czytanie cyfrowej wersji komiksów. Aplikacja ogłosiła dwa dni temu nawiązanie współpracy z amerykańską sekcją wydawnictwa Kodansha, czego efektem jest dodanie do biblioteki sporej ilości mang w języku angielskim. W ofercie InkyPen znalazły się między innymi tytuły, takie jak Attack on Titan, Sailor Moon, Battle Angel Alita, Parasyte, czy Fairy Tail.

Dostęp do mang na konsoli Switch wydaje się być całkiem trafionym pomysłem, a jeśli te będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, możemy najprawdopodobniej spodziewać się regularnej aktualizacji dostępnych tytułów. InkyPen, podobnie jak inne tego typu platformy, jest aplikacją płatną. Miesięczna subskrypcja kosztuję około 8$(36 zł) miesięcznie i daje nam dostęp do całej zawartości. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: