GAMING NEWS PLOTKA

Nordycki Assassin’s Creed zapowiedziany już niedługo? Tak twierdzi znany informator

To, że najnowsza odsłona cyklu Assassin’s Creed,  ma wrzucać gracza w uniwersum średniowiecznej, północnej części Europy, jest już w dużej mierze ustalone przez liczne przecieki oraz zeznania branżowych informatorów. Jeden z nich, wskazuje na to, iż oficjalna zapowiedź serii ma wydarzyć się już bardzo niedługo. 

Ubisoft póki co nie zdecydowało się na podanie żadnych istotniejszych informacji dotyczących nadchodzącej odsłony serii AC. Niedawne przecieki wskazują na to, że tytuł ma nosić nazwę Assassin’s Creed Ragnarok, co jasno i wyraźnie widoczne było na zrzutach ekranu z niemieckiego Amazona oraz włoskiego oddziału GameStop, na których pojawiły się dwie wersje gry – Valhalla oraz Mjolnir Edition, do zakupienia w przedsprzedaży.

Z kolei na liście osiągnięć gry, która rzekomo już trafiła do sieci, widnieje nazwa Assassin’s Creed Valhalla, co utwierdza jedynie w przekonaniu, że nowy AC faktycznie osadzony będzie w uniwersum nordyckim. Znany w branży informator, który na swoim koncie ma wiele udanych przecieków, sugeruje, że zapowiedź tytułu zbliża się wielkimi krokami. Już w ciągu najbliższego miesiąca mają odbyć się oficjalne ogłoszenia nowych konsol Sony oraz Microsoftu, a więc jest bardzo możliwe, że Ubisoft zdradzi nieco informacji dotyczących nadchodzącej produkcji właśnie wtedy.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.