ANIME I MANGA INTERNET NEWS

Nowa kolekcja brzydkich swetrów z Yu Yu Hakusho jest świetna!

W dzisiejszym odcinku losowych internetowych znajdziek mam coś ciekawego dla fanów serii Yu Yu Hakusho. We współpracy z uniwersum, powstała jedna z ciekawszych kolekcji ubraniowych związanych z anime w ostatnim czasie, czyli… brzydkie swetry! 

 

Japońska firma odzieżowa Palude połączyła siły z popularną serią z lat 90. – Yu Yu Hakusho. Efektem jest kolekcja, której oficjalna nazwa to po prostu „brzydkie swetry”, i która to idealnie wpisuje się w estetykę świątecznyswetercore.

Całość kolekcji składa się z pięciu swetrów, z których każdy prezentuje odmienną kompozycję kolorystyczną. Naturalnie, na każdym znajduje się też inna postać znana z serii Yoshihiro Togashi’ego. Wszystkie z nich możecie obejrzeć poniżej:Yusuke
Kurama
Kuwabara
Hiei
Toguro

Cenowo niestety nie jest zbyt miło. Każdy z powyższych brzydkich swetrów można zakupić w cenie wynoszącej 14,300 jenów, co daje nieco ponad 400 polskich złotych. Do tego, w przypadku wysyłki do Polski, dochodzą dodatkowe opłaty, takie jak np. pośrednik wysyłkowy.

Trwająca właśnie przedsprzedaż ma zakończyć się 7 września 2023 roku. Kolekcja dostępna jest online w tym miejscu, a jej wysyłka zaplanowana jest na przełom listopada i grudnia 2023 roku. 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.