GAMING NEWS

Nowa mapa w Among Us z wyznaczoną datą premiery!

Studio Innersloth przebudziło się ze snu zimowego i podało premierę wyczekiwanej od dawna, mapy Airship. Firmie nie będzie łatwo przywrócić skali popularności, jaką produkcja cieszyła się w zeszłym roku, jednak w końcu podejmowane w tym celu są konkretne kroki. Powietrzny statek będzie bowiem największą z dotychczasowych map! 

 

Mimo że Among Us ma się ostatnimi czasy znacznie gorzej niż kilka miesięcy temu, to wiele wskazuje na to, że może się to zmienić już bardzo niedługo. Całkowicie nowa mapa – The Airship trafi do gry już 31 marca i będzie znacznie większa od pozostałych. 

Twórcy gry wyznali, że proces tworzenia mapy trwał dłużej niż sami by tego chcieli, uzasadniając taki stan rzeczy natłokiem dodatkowych aktywności związanych z rozwojem gry. Należeć do nich mają przede wszystkim debiut Among Us na konsolach oraz prace nad systemami statystyk, znajomych i reportów.The Airship będzie wypchane wieloma interaktywnymi obiektami – w tym drabinami oraz ruchomymi platformami, które w niecny sposób wykorzystywać będą mogli impostorzy. Wraz z mapą nadejść mają kompletnie nowe typy zadań do wykonania, przedmioty kosmetyczne oraz animacje likwidacji.

Ponadto, każdy gracz będzie mógł wybrać miejsce, w którym pojawi się po zakończeniu narady, co może okazać się bardzo użyteczną mechaniką.źródło: GRY-OnLine.pl 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.