ANIME I MANGA NEWS

Nowa zapowiedź 6. sezonu My Hero Academia! Premiera już w przyszłym miesiącu!

Nowy sezon anime My Hero Academia nadciąga wielkimi krokami! W sieci właśnie pojawiła się nowa zapowiedź, w której możemy usłyszeć utwór z jej nadchodzącego openingu. Premiera już na początku przyszłego miesiąca! 

 

Na oficjalnym kanale studia TOHO Animation pojawił się trzeci już zwiastun 6. sezonu My Hero Academia. Poza samymi scenami z nadchodzącego sezonu, wideo zawiera jeszcze jeden przedsmak tego co nas czeka. Mowa o utworze Hitamuki autorstwa SUPER BEAVER, który usłyszmy w nieopublikowanym jeszcze openingu tytułu!

Przypomnijmy, że 6. sezon anime My Hero Academia zadebiutuje już 1 października 2022 roku. Wspomniany nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej:

5. sezon My Hero Academia miał swoją premierę 9 maja 2021 roku i zakończył się w listopadzie. Nadchodzące odcinki obejmą mangowy wątek „Paranormal Liberation Arc”, w którym czeka nas istna wojna pomiędzy bohaterami i złoczyńcami.

Mangowy pierwowzór autorstwa Kohei Horihoshi zadebiutował na łamach magazynu Weekly Shonen Jump w lipcu 2014 roku. Na początku tego roku, tytuł przekroczył imponujący próg 65 milionów egzemplarzy, sprzedanych na całym świecie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: