ANIME I MANGA NEWS

Nowe odcinki pierwszego sezonu Spy x Family ukażą się jeszcze w tym roku!

Za nami pierwsza część debiutanckiego sezonu serii Spy x Family, która wywołała niemały szum w branży anime. Okazuje się, że nowe odcinki zobaczymy szybciej niż mogliście się spodziewać, albowiem ich emisja rozpocznie się jeszcze w tym roku! 

 

W ubiegłą sobotę zadebiutował ostatni z pierwszej partii, odcinek Spy x Family. Od dłuższego czasu wiemy, że pierwszy sezon miał być wyemitowany w dwóch częściach, a właśnie potwierdziło się, że na drugą z nich nie będziemy czekać długo!

Druga część pierwszego sezonu Spy x Family zadebiutuje jesienią 2022 roku, a konkretniej mówiąc – w październiku. Łącznie ma złożyć się na nią 13 odcinków.

Ową informacją podzielili się twórcy serii, którzy przy okazji zapowiedzi, udostępnili również krótki teaser:Z dodatkowych newsów, dowiedzieliśmy się też o nowej roli aktorskiej. Do obsady seiyuu dołączy Hiroki Takahashi, którego głos możecie kojarzyć m.in. z roli Hisoki w serii Hunter x Hunter.

Manga Spy x Family, autorstwa Tatsuyi Endo, wystartowała w marcu 2019 roku na łamach cyfrowego magazynu Shonen Jump+. Obecnie posiada ona ponad 21 milionów kopii w obiegu, jednak liczba ta gwałtownie rośnie. Niemal 5 milionów egzemplarzy sprzedało się od czasu premiery pierwszego odcinka anime!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.