ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Nowe serie anime zmierzają na Netflixa! Oto wszystkie produkcje zapowiedziane podczas Netflix Anime Festival 2020:

W dniu wczorajszym odbyła się transmisja Netflix Anime Festival 2020, podczas której ogłoszone zostały serie, zmierzające na platformę w przyszłym roku oraz ujawniony został stan zaawansowania prac nad wieloma, wcześniej zapowiedzianymi produkcjami. Poniżej znajdziecie pełną listę nadchodzących nowości:

 

 1. The Way of the Househusband 

Udostępniony został pierwszy plakat serii Gokushufudou, będącej adaptacją mangi autorstwa Kousuke Oono, która w Polsce wydawana jest przez Studio JG, pod tytułem Yakuza w Fartuszku. Za produkcje odpowiada studio J.C. Staff, a premiera ma odbyć się w przyszłym roku.

Fabuła: Były członek Yakuzy decyduje się na diametralną zmianę swojego życia, przeistaczając się w pokojowego obywatela, a przede wszystkim wzorowego męża. Metamorfozę utrudniać będą mu widma przeszłego stylu życia.2. Godzilla Singular Point

Pierwszy zwiastun otrzymała nadchodząca produkcja TOHO Animation, która może pochwalić się iście gwiazdorską obsadą twórców. Projektem kaiju zajmie się Eiji Yamamori, główny animator dzieł studia Ghibli, takich jak Princess Mononoke, Spirited Away czy The Wing Rises, natomiast za wizualną prezencje bohaterów odpowiadać będzie Kazue Katō, czyli autorka mangi Ao No Exorcist. Produkcją zajmą się studia Bones oraz Orange Studio. Seria zadebiutuje w japońskiej telewizji w kwietniu przyszłego roku oraz trafi na Netflixa z opóźnieniem, jednak jeszcze w 2021 roku. 

Fabuła: Historia badaczki Mei Kamino oraz inżyniera Yuna Arikawy, którzy wraz ze swoim zespołem, stają twarzą w twarz z nieuniknionym zagrożeniem w postaci ogromnych bestii(kaiju).3. Eden 

Zaprezentowany został pierwszy zwiastun futurystycznej produkcji, rozgrywającej się w świecie opanowanym przez roboty. Dzieło jest efektem współpracy Yasuhiro Irie, reżysera Fullmetal Alchemist: Brotherhood oraz reżysera animacji i projektanta postaci w anime Cowboy Bebop – Toshihiro Kawamoto. Premiera w maju 2021 roku.

Fabuła: Postapokaliptyczna przyszłość. Na planecie nie ma już żadnych ludzi, a futurystyczna metropolia „Eden 3” zamieszkiwana jest wyłącznie przez roboty. Dwójka mieszkańców Edenu znajduję ludzką dziewczynkę, która wywróci do góry nogami ich dotychczasowe życie.4. High-Rise Invasion

Ekranizacja brutalnej mangi autorstwa Tsuiny Miury oraz Takahiro Oby. Za animację odpowiada studio Zero-G, a premiera przewidziana jest na luty 2021 roku.

Fabuła: Uczennica liceum Yuri Honjo trafia do abstrakcyjnego świata, w którym nieskończone połacie wieżowców połączone są siecią mostów. Na bohaterkę oraz innych niczego nieświadomych ludzi polują zamaskowani oprawcy, którzy pozostawiają ofiarom dwa możliwe wyjścia – zabić albo zostać zabitym.5. Spriggan

Remake japońskiego filmu animowanego z 1998 roku na pierwszym zwiastunie. Anime trafi bezpośrednio na platformę Netflix w 2021 roku. 

Fabuła: Historia opowiada o licealiście o imieniu Yū Ominae, który jest tytułowym Sprigganem – specjalnym agentem organizacji ARCAM, którego rolą jest obrona reliktów zaawansowanych, starożytnych cywilizacji.6. Thus Spoke Kishibe Rohan 

4-odcinkowy spin-off arcu Diamond is Unbreakable z serii JoJo’s Bizzare Adventure trafi na platformę Netflix w 2021 roku. 

Fabuła: Historia toczy się pomiędzy wątkami znanymi z arc’ów Diamond is Unbreakable oraz Golden Wind. W centrum akcji znajduje się Rohan Kishibe – znany mangaka, który podróżuje po świecie, aby szukać inspiracji do swojej twórczości w życiach napotkanych po drodze ludzi.Poza wyżej wymienionymi, do biblioteki platformy trafią również następujące produkcje:

  • Rilakkuma’s Theme Park Adventure – data premiery: TBA
  • Thermae Romae Novae – data premiery: TBA
  • Resident Evil: Infinite Darkness – data premiery: 2021
  • Vampire In The Garden – data premiery: 2021
  • Yasuke – data premiery: 2021
  • Pacific Rim: The Black – data premiery: 2021 
  • Transformers: Wojna o Cybertron – data premiery: 2021
  • Trease – data premiery: TBA
  • B: The Beginning Succession – data premiery: 2021
  • Baki Hanma – data premiery: 2021

 

3 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.