ANIME I MANGA NEWS PLOTKA

Nowy film One Piece może otrzymać zapowiedź w dniu premiery 1000. odcinka!

Dosłownie kilka dni dzieli nas od premiery 1000. odcinka One Piece’a, który ma zadebiutować już 20 listopada. Na oficjalnym Twitterze serii, jakiś czas temu rozpoczęło się oficjalne odliczanie, które – jak się okazuje – może skrywać drugie dno. 


OBECNY STAN HASŁA [19.11/16:18]: OP FILM SOO

 

Na oficjalnej stronie One Piece na twitterze ruszyło odliczanie – podobne do tego sprzed kilku miesięcy – jednak tym razem związane z premierą 1000. odcinka anime. Od dokładnie 5 dni, codziennie pojawia się jedno zdjęcie, przedstawiające kolejnego członka załogi Słomianych. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, jednak za pozornie zwykłymi grafikami może kryć się coś więcej!

Każda dotychczasowa fotografia posiadała bowiem czytelny podpis zawartego na niej bohatera, z jednym, rzucającym się w oczy szczegółem. Pojedyncza litera w imieniu każdego załoganta zapisana została w kolorze czerwonym, co szybko zostało uznane przez fanów jako zabieg nieprzypadkowy.Już 2 dni temu, kiedy ciąg zamalowanych na czerwono liter tworzył hasło o treści „OPF…”, użytkownik Reddita o pseudonimie mafra4 wpadł na pewną teorię. Załogantów Słomianych Kapeluszy jest 10, a więc takiej długości zdania należy się spodziewać. Szukając szyfru zawartego w imionach pozostałych bohaterów, mafra4 zaproponował, że ukryta wiadomość może finalnie brzmieć „OP FILM SOON”.  Oznaczałoby to oczywiście nawiązanie do rychłej zapowiedzi nowego filmu pełnometrażowego, której fani spodziewają się już od jakiegoś czasu.

W chwili pisania tego artykułu, pojawił się piąty obrazek – przedstawiający Luffy’ego i na razie wszystko zdaje się trzymać powyższej teorii. Obecnie znany ciąg liter to „OP FIL…” a już za kilka godzin poznamy kolejną z nich.

Choć kolejność załogantów już teraz nie zgadza się z propozycją inicjatora teorii, zasugerowane przez niego hasło wciąż jest możliwe do uzyskania. Punktem kulminacyjnym będzie tak naprawdę litera „M” w następnym poście, gdyż już wtedy uzyskamy hasło „OP FILM”. To co pojawi się dalej może być przykładowo podtytułem filmu, bądź wskazówką a propos jego daty premiery.

O trafności teorii przekonamy się więc lada moment, jednak wiele wskazuje na to, że może ona nie mijać się z prawdą! Obecny stan ukrytego hasła znajdziesz na samej górze tego artykułu i będzie on na bieżąco aktualizowany. źródło: RedditOne Piece Polska FB 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.