ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Nowy film One Piece może znajdować się w trakcie prac!

One Piece doczekał się już wielu adaptacji pełnometrażowych, z których ostatnia – One Piece: Stampede, ukazała się w sierpniu 2019 roku. Możliwe, że już niedługo dowiemy się o kolejnym filmie kinowym z pirackiego uniwersum Eiichiro Ody! Wskazuje na to niedawna rejestracja tajemniczej domeny. 

 

Kilka dni temu, sieć obiegła pogłoska o potencjalnym powstawaniu nowej pełnometrażowej adaptacji One Piece’a! Internauci natrafili na trop świeżo zarejestrowanej domeny o adresie onepiece-film.jp, za której rezerwacje najprawdopodobniej odpowiada samo Toei Animation.

Adres oraz nazwa firmy faktycznie widnieją na wykazie rejestracyjnym, na co uwagę zwrócił użytkownik Twittera o pseudonimie newworldartur.Szanse na to, że jest to prank są w tym wypadku raczej minimalne, jednak nie warto nastawiać się na rychłą zapowiedź potencjalnego filmu. Firmy bardzo często rejestrują tego typu domeny na długie lata przed faktyczną premierą danej produkcji, co może mieć miejsce również w tym przypadku. Niemniej jednak – wszystko wskazuje na to, że 15. film kinowy jest co najmniej we wstępnej fazie prac, co samo w sobie jest już dobrą wiadomością.

Warto wspomnieć, że odcinki One Piece’a powoli trafiają do bibliotek Netflixa w wielu krajach (możliwe, że niedługo również w Polsce), a sama platforma jest w trakcie realizacji aktorskiej adaptacji serii. Możliwe, że poznaliśmy już aktora, który wcieli się w niej w rolę Sanji’ego.źródło: Screen Rant

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.