GAMING NEWS

Nowy Kangurek Kao z przybliżoną datę premiery!

O powrocie kultowego Kangurka Kao dowiedzieliśmy się jeszcze w zeszłym roku, jednak teraz wiemy już nieco więcej. Nowa odsłona – zatytułowana Kao The Kangaroo – otrzymała właśnie zwiastun wraz z przybliżoną datą premiery. Produkcja zadebiutuje już niebawem! 

 

Pierwsze znaki wskazujące na powrót najpopularniejszego polskiego torbacza, otrzymaliśmy jeszcze na początku czerwca 2020 roku. Na oficjalnej stronie gry pojawił się wówczas tajemniczy pasek postępu, który zdecydowanie wskazywał na nadejście czegoś ciekawego. Szczegóły poznaliśmy zaledwie kilka dni później, kiedy Kao The Kangaroo otrzymał pierwszą oficjalną zapowiedź.

Przez pewien czas, o grze zrobiło się nieco ciszej, jednak właśnie otrzymaliśmy nowe informacje! W sieci pojawił się nowy zwiastun tytułu, wraz z którym ujawniona została jego przybliżona data premiery, przypadająca na lato 2022 roku! „Dołącz do Kao w jego największej przygodzie! Tym razem dzielny kangur stanie przed zadaniem odnalezienia swojej zaginionej siostry oraz rozwiązania tajemnicy zaginionego od lat ojca. Kao będzie musiał przemierzyć świat wzdłuż i wszerz, pokonując na swojej drodze znanych wojowników, opanowanych przez tajemniczą, mroczną energię. Jego ostatecznym celem będzie pokonanie Wiecznego Wojownika, którego działania zagrażają całemu światu. Czy misja się powiedzie? To zależy od Ciebie!”

Nadchodząca odsłona Kao ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Dokładną datę premiery powinniśmy poznać już niebawem! Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.