GAMING NEWS

Nowy Kangurek Kao zapowiedziany! Tate Interactive pracuje nad kolejną odsłoną kultowej serii

Jakiś czas temu informowałem o dość intrygującym zjawisku, które miało miejsce na oficjalnej stronie Kangurka Kao i mogło zwiastować powrót kultowego torbacza. Studio Tate Interactive postanowiło wyłożyć karty na stół i zapowiedzieć kompletnie nową odsłonę serii!

Warianty były tak na prawdę trzy. Jedni mówili o zwykłej przecenie na wydaną już trylogię, inni o jej remake’ach, a okazało się, że urzeczywistniło się największe pragnienie fanów Kao, bowiem studio potwierdziło, iż prace nad nową odsłoną, Kao The Kangaroo, są już w toku! Twórcy obiecują zupełnie nowe przygody, znacznie ulepszoną oprawę graficzną oraz powrotu przeciwników znanych z poprzednich części tytułu.

„Po wielu spekulacjach i domysłach naszej wspaniałej społeczności, dziś z ogromną przyjemnością potwierdzamy: Tak! Pracujemy nad kolejną odsłoną Kangurka Kao! ”

Nie jest to koniec dobrych wiadomości, gdyż Kangurek Kao 2 udostępniony został za darmo na platformie Steam, od dziś aż do 14 czerwca! Ostatnia odsłona serii ujrzała światło dzienne w 2005 roku, a więc mamy tu do czynienia z powrotem po aż 15 latach. W 2019 roku zainicjowana została akcja #BringKaoBack, która mogła mieć istotny wpływ na to, czego właśnie jesteśmy świadkami.  

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.