ANIME I MANGA NEWS

Nowy One-Shot od twórcy Chainsaw Man’a zadebiutuje już w tym miesiącu!

Okazuje się, że zapowiedziana niedawno, nowa manga Tatuki’ego Fujimoto ukaże się znacznie szybciej niż podejrzewaliśmy! Nadchodzące dzieło twórcy Chainsaw Man’a będzie obszernym one-shotem, który zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu! 

 

W okolicach połowy zeszłego miesiąca po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o tym, iż Tatsuki Fujimoto pracuje nad kompletnie nowym projektem. Na tamten moment zdawało się, że mówimy o czymś, co ujrzy światło dzienne nawet za kilka lat, jednak jak się właśnie okazało – nic bardziej mylnego.

Najnowszy numer Weekly Shonen Jump ujawnił, że manga, o której usłyszeliśmy miesiąc temu, ukaże się już 11 kwietnia 2022 roku! Na razie nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów, w tym choćby samego tytułu. Wiadomo jednak, że manga ta zostanie wydana jako 200-stronnicowy one-shot, którego motywem przewodnim będzie „femme fatale”.Przypomnijmy, że projekty zapowiadane jako „one-shot’y” często nie kończą swojego żywota na jednym wydaniu. Przykładem może być tu choćby niezwykle popularny One Piece, który skromnie zaczynał jako seria jednostrzałów zatytułowanych „Wanted!„.

Nawet jeśli nadchodzące dzieło spotka się z pozytywnym odzewem fanów, nie ulega jednak wątpliwości, że na jego rozwinięcie i tak będziemy musieli trochę poczekać. Priorytetem dla mangaki z pewnością jest teraz gwałtownie popularyzujący się Chainsaw Man, którego nowe rozdziały powrócą już latem tego roku. O wspomnianej serii będzie w tym roku bardzo głośno, w związku z nadchodząca premierą wyczekiwanej adaptacji od studia MAPPA.źródło: Comicbook 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: