ANIME I MANGA MOBILE NEWS

Nowy Shaman King otrzyma pierwszą grę mobilną

1 kwietnia 2021 roku, zadebiutowała nowa odsłona kultowego Króla Szamanów. Uniwersum Hiroyuki’ego Takei znowu zaczyna być na fali – i podobnie jak większość innych popularnych serii – doczeka się własnej gry mobilnej. Tytuł Shaman King: Funbari Chronicles zadebiutuje jeszcze w tym roku! 

 

W miniony poniedziałek, Studio Z zapowiedziało swoja nadchodzącą produkcję mobilną z uniwersum Króla Szamanów. Gra o podtytule Funbari Chronicles ukaże się gdzieś w 2021 roku, na urządzeniach z systemami iOS oraz Android. Wstępna rejestracja rozpocząć ma się w lipcu bieżącego roku.

Z zapowiedzi wynika, że produkcja nie będzie zbytnio odbiegać od tytułów pokroju Bleach: Brave Souls, czy zapowiedzianego niedawno My Hero Academia: The Strongest Hero. Tutaj też będziemy formować 3-osobowe zespoły i przechodzić nimi poziomy w kilku różnych trybach.Funbari Chronicles posiadać będzie grafikę 3D oraz charakterystyczny dla tego typu produkcji – tryb „Mangatic Mode” (odpowiednik Story Mode). Jest to jedyny z ujawnionych obecnie trybów, w którym rozgrywać będzie można wydarzenia znane z kart mangi.

Przyciski „Auto” oraz „x2” na jednym z udostępnionych zrzutów ekranu, wskazują na duże znaczenie grindu, co jest już charakterystyczne dla gier mobilnych opartych na anime.

Warto wspomnieć, że nowy Shaman King wkrótce ukaże się również na platformie Netflix. Anime ma trafiać do biblioteki w częściach, z których pierwsza ukazać ma się w sierpniu tego roku. Najprawdopodobniej będą to 4 zestawy, po kilkanaście odcinków każdy.źródło: Anime News Network  

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.