KINO I SERIALE NEWS

Odlotowe Agentki powracają z nowym sezonem po ponad 9 latach!

Widzowie kanału Jetix z pewnością pamiętają Odlotowe Agentki. Ostatni sezon przygód Sam, Clover i Alex wyemitowano w 2013 roku, jednak już niebawem, ponownie zobaczymy dziewczyny w akcji. Siódmy sezon oficjalnie znajduje się w fazie produkcyjnej!

 

Odlotowe Agentki emitowano przez niemal 13 lat od debiutu pierwszych odcinków w 2001 roku. Aż do tej pory nic nie zapowiadało powrotu serialu, zwłaszcza, że wydany po kilku latach przerwy  6. sezon, został przyjęty raczej średnio. Okazuje się jednak, że twórcy zamierzają przywrócić produkcję do życia, co potwierdza ogłoszony właśnie 7. sezon!

Informacja o nadejściu nowych odcinków – co ciekawe – nie pochodzi od samych jego producentów. Niespodziewaną wieścią z jakiegoś powodu podzielił się Thomas Astruc, czyli animator oraz twórca serialu Miraculous Ladybug.W sekcji komentarzy, wiele osób zastanawiało się czy artysta ma może coś wspólnego z nadchodzącym sezonem. Asrtuc szybko zaprzeczył jednak swojego udziału w pracach nad serialem, lecz przyznał, że jego powstanie bardzo go cieszy.

„Jestem bardzo szczęśliwy. Był to jeden z pierwszych seriali łączących gatunki akcji i komedii, w którym główne skrzypce grały żeńskie bohaterki. Utorowało to drogę dla wielu kolejnych projektów tego typu. Cieszę się, że znowu będę mógł je zobaczyć, a biorąc pod uwagę rozwój animacji, serial powinien wyglądać znacznie lepiej niż dotychczas!”  

W chwili obecnej nie poznaliśmy daty premiery nowego sezonu Odlotowych AgentekW ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy otrzymać w tym temacie więcej szczegółów oraz – być może – zobaczymy pierwszy zwiastun.źródło: Thomas Arstuc (Twitter)

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: