ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

One Piece Film Red – Sprzedaż biletów przekroczyła próg 10 milionów

Po nieco ponad miesiącu od kinowej premiery One Piece Film Red, produkcja radzi sobie wręcz wyśmienicie. Sprzedaż biletów osiągnęła imponujący kamień milowy, a tytuł już teraz plasuje się na 14. miejscu wśród najbardziej dochodowych japońskich filmów!

 

Na oficjalnym koncie One Piece Film Red na Twitterze, pojawił się post informujący nas o aktualnych wynikach finansowych produkcji. Najnowsza kinówka z uniwersum One Piece zdołała przekroczyć próg 10 milionów sprzedanych biletów, w dokładnie 38 dni od premiery!

Film zarobił już ponad 97,8 miliona dolarów wyprzedzając m.in. zeszłoroczne Jujutsu Kaisen 0. Czyni go to 8. najbardziej dochodowym filmem anime oraz 14. najbardziej dochodową produkcją pełnometrażową w historii Japonii! Na pierwszym miejscu w obydwu wymienionych kategoriach – póki co – pozostaje film Demon Slayer: Mugen Train.Przypomnijmy, że One Piece Film Red zadebiutował w Japonii 6 sierpnia 2022 roku. Film wciąż ma przed sobą premierę w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii, która to przewidziana jest na listopad. Na razie nie zapowiada się na to, aby film był dostępny w polskich kinach, jednak biorąc pod uwagę ostatnie ruchy dystrybutorów – wszystko jest możliwe. 

One Piece Film Red to 15. film pełnometrażowy z pirackiego uniwersum autorstwa Eiichiro Ody. Reżyserem omawianego tytułu jest Goro Taniguchi, który wcześniej pracował m.in nad Code Geass oraz specialem One Piece: Defeat The Pirate Ganzak!. Głównym producentem wykonawczym jest sam Eiichiro Oda.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.