ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

One Piece Film: Red trafi na ekrany polskich kin!

Wygląda na to, że powoli możemy się przyzwyczajać do obecności anime w polskich kinach! Po Belle, Jujutsu Kaisen 0 oraz Dragon Ball Super: Super Hero, przyszła kolej na One Piece Film: Red! 

 

Premiery pełnometrażowych anime w polskich kinach powoli stają się codziennością, o czym przekonuje rosnąca passa coraz to nowych premier. Okazuje się, że rodzimi dystrybutorzy nie pominą robiącego furorę w Japonii, One Piece Film: Red, który to oficjalnie trafi do polskich placówek! 

Seanse najnowszej kinówki z uniwersum One Piece zadeklarowały już Multikino oraz Helios. Premiera w obydwu wymienionych sieciach przewidziana jest na 4 listopada, jednak bilety można kupować już od dziś na oficjalnych stronach kin!

 

Przypomnijmy, że One Piece Film Red zadebiutował w Japonii 6 sierpnia 2022 roku. Co ciekawe, już teraz jest to 8. najbardziej dochodowy film anime oraz 14. najbardziej dochodowa produkcja pełnometrażowa w historii Japonii!

One Piece Film: Red to 15. film pełnometrażowy z pirackiego uniwersum autorstwa Eiichiro Ody, którego reżyserem jest Goro Taniguchi. Rolę głównego producenta pełni natomiast sam autor serii – Eiichiro Oda.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.