ANIME I MANGA NEWS

One Piece – Luffy dostał własne emoji na Twitterze

Na platformę Twitter co jakiś czas wprowadzane są różnorakie emoji, które możemy umieścić w swoim poście lub komentarzu, wpisując odpowiedni hashtag. Serwis tym razem, zdecydował się na ukłon w stronę fanów mangi i anime autorstwa Eiichiro Ody, dodając unikalną emotkę Luffy’ego. 

Fani One Piece’a dostali właśnie do dyspozycji specjalne emoji honorujące przyszłego Króla Piratów! Emotki można od teraz używać na Twitterze, wpisując specjalny hashtag, czyli imię Luffy’ego zapisane w hiraganie. Jako, iż zapewne mało z was posiada japońską klawiaturę, treść taga możecie skopiować właśnie stąd ( #ルフィ), a po jego wpisaniu, wasz wpis urozmaicony zostanie ikonką głównego bohatera serii przywdziewającego swoje kultowe nakrycie głowy. 

Twitter’owe emoji są nierzadko aktywne przez jakiś czas, a więc możliwe, że użycie hashtaga za jakiś czas straci swoją obecną właściwość. Fani dokładają jednak wszelkich starań, aby wypozycjonować taga, używając go gdzie tylko się da, przez co może zostać on na platformie na stałe. Póki co nie wiadomo czy pojawią się również ikonki reszty załogi.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.