ANIME I MANGA NEWS PLOTKA

One Piece może wznowić emisję jeszcze w tym miesiącu!

Seria anime oparta na mandze autorstwa Eiichiro Ody emitowana jest już prawie 21 lat, jednak rok 2020 zmusił ekipę produkcyjną do, trwającego już blisko 2 miesiące, wstrzymania emisji. Nieoficjalne doniesienia wskazują na to, że ta ma zostać wznowiona jeszcze w tym miesiącu!

Bardzo możliwe, że przerwa spowodowana pandemią powoli dobiega końca, co zdają się potwierdzać nie tylko plotki o dokładnej dacie wznowienia emisji, ale również niedawne zdjęcia ukazujące aktorów głosowych, powoli powracających do regularnej pracy. Popularni, branżowi informatorzy tacy jak, Yonkou Productions, czy Soulstorm twierdzą, że anime One Piece powróci już 28 czerwca, jednak wieść ta nie została potwierdzona przez TV Tokyo, Toei Animation ani wydawnictwo Shueisha.

Mimo iż wspomnianą datę można póki co uznać za plotkę, to wydaje się ona być całkiem prawdopodobna. Od ogłoszenia Eiichiro Ody, w którym zapowiadał on, że trwają pracę nad jak najszybszym powrotem serii, minęło już mocno ponad miesiąc, a opublikowane 3 dni temu zdjęcia aktorów głosowych ze studia sugerują, iż wszystko powoli wraca do normy:

Wiarygodność wspomnianej wcześniej daty zostanie zweryfikowana w ciągu najbliższych dni, bowiem z pewnością poinformują o tym oficjalne źródła. Tymczasem pozostaje nam cierpliwie czekać i wykorzystać tę okazję do nadrobienia ostatnich odcinków, bądź do ponownego seansu najciekawszych arc’ów.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.