ANIME I MANGA GAMING NEWS

One Piece Odyssey może być kolejną grą z uniwersum Słomianych Kapeluszy

Wszystko wskazuje na to, że poznaliśmy tytuł nowej gry z uniwersum One PieceTak przynajmniej sugeruje niedawny ruch ze strony Bandai Namco oraz Shueishy, które zarejestrowały nowa markę o podtytule Odyssey. 

 

Sieć obiegły wieści na temat nowej potencjalnej gry osadzonej w pirackim świecie Eiichiro Ody. Uwagę internautów przykuła rejestracja marki „One Piece Odyssey”, której dokonano 17 czerwca tego roku. Stało się to więc jeszcze w zeszłym miesiącu, jednak dopiero wczoraj owa informacja trafiła do wiadomości publicznej.

Zgodnie z doniesieniami serwisu chizai-watch, za rejestrację marki odpowiadają firmy Bandai Namco oraz Shueisha – co dość jednoznacznie wskazuje na to, że Odyssey będzie grą wideo.

Na chwilę obecną projekt nie otrzymał żadnej oficjalnej zapowiedzi i poza prawdopodobną nazwą, nie znamy jeszcze żadnych konkretnych informacji.Podtytuł marki mocno kojarzy się z klimatem produkcji z otwartym światem oraz bezkresem mórz i lądów do eksplorowania. Czymś w ten deseń miała być gra One Piece: World Seeker, jednak biorąc pod uwagę kompleksowość uniwersum Eiichiro Ody, jest potencjał na znacznie więcej. Na razie możemy jednak tylko gdybać nad tym, co kryje się pod enigmatycznym Odyssey. Może to być zarówno potężna produkcja AAA jak i niewymagające klikadło na smartfona. 

Możliwe, że czegoś więcej na temat projektu dowiemy się już 22 lipca, czyli w dniu 24. urodzin mangi One Piece.źródło: ScreenRant

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.