ANIME I MANGA GAMING NEWS

One Piece Odyssey: Reunion of Memories – Fabularne DLC zapowiedziane

Fani gier video i anime mają powód do radości – One Piece Odyssey, popularna gra oparta na kultowym anime, niebawem otrzyma nowe fabularne DLC o nazwie “Reunion of Memories”. Grający będą mogli zanurzyć się w kompletnie nową przygodę. 

 

Firma Bandai Namco oraz studio ILCA ogłosiły nowe DLC do wydanego na początku tego roku One Piece Oddysey. Dodatkowa zawartość otrzymała nazwę “Reunion of Memories” i otrzymała właśnie pierwszy teaser.

Data premiery zapowiedzianego DLC póki co pozostaje nieznana. Poniżej możecie jednak zobaczyć wyżej wspomnianą zajawkę:“Reunion of Memories” wprowadzi do gry nową historię, w której Załoga Słomianych będzie zmuszona powrócić do świata Memorii. Ponownie będą to wspomnienia z Alabasty, jednak tym razem powrót do realnego świata może okazać się bardzo trudny.

W DLC gracze będą mogli zmierzyć się z nowymi typami przeciwników oraz stawić czoła kompletnie nowej antagonistce.

Przypomnijmy, że One Piece Odyssey to gra RPG, która zadebiutowała na konsolach oraz PC 13 stycznia 2023 roku. Tytuł został wydany z okazji 25-lecia serii i został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów jak i recenzentów.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: