ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

One Piece otrzyma nowy film pełnometrażowy w 2022 roku!

Wysnuta kilka dni temu teoria na temat nowego filmu z uniwersum One Piece okazała się nie mijać z prawdą. Zapowiedź otrzymał bowiem nowy film pełnometrażowy, który zobaczymy już w 2022 roku! Produkcja prawdopodobnie przybliży nam postać Shanksa. 

 

Choć niedawna teoria internautów zakładała zapowiedź filmu pełnometrażowego w dniu premiery 1000. odcinka anime, stało się to nieco wcześniej. Na jednej z niedawno zarejestrowanych domen (onepiece-film.jp) nieoczekiwanie pojawiły się konkrety na temat nowej produkcji kinowej.

14. film z pirackiego uniwersum zatytułowany będzie One Piece Film: Red i już teraz otrzymał dokładną datę premiery. Film ma trafić na ekrany japońskich kin 6 sierpnia 2022 roku! 

Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących fabuły świeżo zapowiedzianej kinówki. Po tytule można jednak wywnioskować, że dużą rolę w historii filmu prawdopodobnie odegra Shanks, który dość jednoznacznie kojarzy się z kolorem czerwonym.Zgodnie z dostępnymi informacjami, stanowiska reżysera oraz scenarzysty filmu, objęli kolejno Goro Taniguchi (One Piece – Defeat Him! The Pirate Ganzack) oraz Kuroiwa Tsutomu. Co istotne, sam autor One Piece, Eiichiro Oda, również potwierdził swój udział w procesie produkcyjnym. 

Warto wspomnieć, że One Piece Film: Red nie jest jedyną produkcją związaną z piracką serią, która ukaże się w niedalekiej przyszłości. Innym z nadchodzących projektów jest aktorska adaptacja One Piece’a, która za jakiś czas ukaże się na Netflixie. Serial na razie nie posiada daty premiery, jednak niedawno poznaliśmy aktorów, którzy wcielą się w rolę Załogi Luffy’ego. 1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.