ANIME I MANGA NEWS

One Punch Man: Sezon 3 – Najnowsze informacje, fabuła i data premiery

Fani One Punch Man’a, ostatnie odcinki serii mieli okazje oglądać w lipcu 2019 roku. To właśnie wtedy, na 12 odcinkach, zakończył się drugi sezon uwielbianego na świecie anime. Co natomiast z 3. sezonem?

W tym artykule dowiesz się wszystkiego co wiadomo na jego temat. 

 

 

Wiadome i niewiadome

 

Potwierdzone informacje warto zacząć od najważniejszej – 3. sezon One Punch Man na pewno powstanie! Wiemy to już od sierpnia 2022 roku, kiedy to miało miejsce pierwsze oficjalne ogłoszenie serii.

Możemy domyślać się, że tak długa przerwa pomiędzy drugim, a trzecim sezonem, spowodowana była w dużej mierze pandemią, która zaczęła się w 2020 roku. To najprawdopodobniej przez to, kontynuację zapowiedziano tak późno i do dziś nie pojawił się choćby jeden zwiastun.Co ciekawe, na dobrą sprawę nie wiadomo obecnie nawet które studio odpowiadać będzie za animacje 3. sezonu. Pierwszy był dziełem Madhouse, drugi przejęło JC Staff, natomiast co do trzeciego mamy tylko plotki, z których niektóre mówią nawet o studiu MAPPA.

Jest to jednak wciąż duży znak zapytania, który najpewniej zniknie dopiero wraz z pojawieniem się pierwszego zwiastuna.

O czym będzie 3. sezon?

 

Choć nie zostało to oficjalnie sprecyzowane, możemy spodziewać się, że 3. sezon będzie adaptował dalszą część mangi. Pierwsze dwa sezony zekranizowały łącznie 85 rozdziałów, mieszczących się w pierwszych 16 tomach cyklu.

Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki zekranizują wątek znany jako Monster Association Arc. Co ciekawe, jest to najdłuższy arc z mangi One Punch Man, który ciągnął się od 2017 do 2021 roku. Jego odcinkowe wydanie byłoby bardzo interesujące!

Data premiery 3. sezonu One Punch Man 

 Na chwile obecną wciąż nie posiadamy niestety oficjalnej daty premiery nowych odcinków. Spekuluje się natomiast, że duża aktualizacja związana z serią ma nastąpić w okolicach listopada bądź grudnia 2023 roku. Rzekomo ma ukazać się wówczas pierwszy zwiastun 3. sezonu, który zdradzi jego dokładną datę premiery.

Najprawdopodobniej sama premiera 3. sezonu będzie miała miejsce gdzieś w 2024 roku. Gdy tylko pojawią się jakieś nowe informacje, powyższy artykuł zostanie o nie zaktualizowany!

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.