ANIME I MANGA NEWS

Ostatni odcinek Black Clover zawierać będzie “ważne ogłoszenie”!

Anime Black Clover, oparte na mandze autorstwa Yukiego Tabaty, dobiegnie końca już 30 marca, wraz z premierą 170. odcinka serii. Twórcy mają jednak widowni coś ważnego do przekazania, bowiem w czasie emisji paść ma “ważne ogłoszenie”, wokół którego zorganizowana ma zostać specjalna transmisja na żywo.

 

Na oficjalnej stronie internetowej serii Black Clover pojawiła się informacja o oficjalnym zakończeniu serii na 170. odcinku, który zadebiutuje w dniu 30 marca 2021 roku. Finałowy odcinek zawierać ma “ważne ogłoszenie”, które zapowiada się nie byle jak, zważywszy na to, iż w trakcie emisji, rozpocząć ma się specjalna transmisja na żywo w obecności ekipy aktorskiej.

Ta pokazana będzie również na YouTube’owym kanale producenta serii – firmy Avex Pictures, w godzinach premiery odcinka, czyli w okolicach 10:00 czasu polskiego. Pierwszy odcinek Black Clover miał swoją japońską premierę w październiku 2017 roku. W chwili obecnej ciężko jest powiedzieć czego dokładnie dotyczyć może nadchodzące “ważne ogłoszenie”. Może to być zarówno spin-off jak i film pełnometrażowy, bądź gra wideo, a więc najlepiej będzie po prostu poczekać na oficjalne informacje. W najgorszym wypadku czeka nas gra mobilna… źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: