GAMING NEWS POKEMON

Oto wszystko czego dowiedzieliśmy się podczas transmisji Pokémon Presents:

Dzisiejszy dzień fani pokemonów mogą z pewnością zaliczyć do przyjemnych. Światło dzienne ujrzało pierwsze DLC do Pokémon Sword and Shield, a krótka transmisja Pokémon Presents, wyjawiła wiele nadchodzących projektów. Poniżej znajdziecie wszystko czego dowiedzieliśmy się podczas dzisiejszego livestream’a od The Pokémon Company: 

 

  1. Pokémon Snap wraca po 21 latach!

Pokémon Snap jest tytułem, który oryginalnie wydany został na Nintendo 64 w 1999 roku. Własnie dziś dostaliśmy zapowiedź gry zatytułowanej… New Pokémon Snap, która trafi na Nintendo Switch i bazować będzie na tej samej formule co swój poprzednik, jednak ze znacznie lepszą oprawą graficzną. Jako gracz będziemy mogli zwiedzać tropikalne wyspy w celu fotografowania pokemonów w ich naturalnym środowisku, aby krok po kroku wypełnić cały ‘Photodex’.

2. Nowa aplikacja przeznaczona dla najmłodszych – Pokémon Smile

Zapowiedziano nową aplikację, przeznaczoną głównie dla dzieci, która wykorzystując technologię AR ma zachęcać dzieci do regularnego mycia zębów. Umyj je wszystkie!

3. Pokémon Café Mix – nowa zapowiedź gry, która trafi na smartfony oraz Nintendo Switch

Nowy zwiastun otrzymała wspomniana jakiś czas temu gra mobilna Pokémon Café Mix, czyli typowa produkcji typu puzzle game, w której należy łączyć ikony pokemonów, aby z coraz większymi sukcesami prowadzić własną kawiarnię. Jak to przeważnie wygląda w tego typu tytułach, z czasem będziemy mogli rozbudowywać swój lokal, otrzymywać nowe elementy wyposażenia etc. Co ciekawe, gra trafi również na Nintendo Switch (najpewniej za darmo).

4. Mega Ewolucje zmierzają do Pokémon GO

Specjalne formy ewolucji wprowadzone w generacji VI. mają trafić do Pokemon Go jeszcze w tym roku. Nie powiedziano, które dokładnie trafią do gry oraz jak dokładnie będzie to wyglądać. Ot tylko tyle, że będą. Ponadto w aplikacji, również w bieżącym roku, znaleźć się ma mityczny pokemon – Victini.

5. Kolejna konferencja w przyszły tygodniu! Duża zapowiedź? 

Wisienką na torcie było wyjawienie, iż The Pokémon Company przygotowują się do “dużej zapowiedzi”. Szczegółów mamy dowiedzieć się nie później niż w przyszłym tygodniu, bowiem właśnie wtedy ma odbyć się kolejna transmisja. Może być ciekawie!

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: