KINO I SERIALE NEWS

Patryk Rozgwiazda z własnym serialem animowanym na Nickelodeon!

Przedstawiciele stacji Nickelodeon potwierdzili nadejście kompletnie nowej produkcji, która może uszczęśliwić fanów SpongeBob’a! Oficjalną zapowiedź otrzymał serial The Patrick Star Show, skupiający się na Patryku Rozgwieździe. Premiera spin-offu już w przyszłym miesiącu! 

 

Pierwsze pogłoski o nadejściu show z Patrykiem w roli głównej usłyszeliśmy jeszcze w sierpniu zeszłego roku. Teraz, The Patrick Star Show otrzymało pierwszy materiał promocyjny, który zdradza datę premiery produkcji, wyznaczoną na lipiec. 

W nowej serii animowanej zobaczymy Patryka w roli prowadzącego własnego programu talk-show. Pierwszy sezon zadebiutuje na stacji Nickelodeon i złoży się na niego 13 odcinków. Wspomniany wcześniej teaser możecie zobaczyć poniżej:Warto zaznaczyć, że lipcowa data premiery odpowiada debiutowi serii w USA. To, kiedy tytuł ukaże się w Polsce pozostaje niewiadomą, jednak możliwe, że premiera u nas nastąpi niedługo po tej amerykańskiej.

Za powstanie serialu odpowiadają twórcy oryginalnego SpongeBob’a, jednak w obsadzie zobaczymy wiele nowych twarzy (oraz głosów). Głosu Patrykowi udzieli jego oryginalny aktor – Bill Fagerbakke. Inne postacie znane z oryginału będą się pojawiać w produkcji, lecz będą to role bardziej epizodyczne.źródło: Variety 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.