ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Plany twórcy Attack on Titan po zakończeniu mangi? Prawdopodobnie będzie to…otwarcie sauny

W jednym z ostatnich wywiadów, autor uniwersum Attack on Titan, Hajime Isayama, został zapytany o to, kiedy przewiduje zakończenie swojej bestsellerowej mangi. Zdaniem twórcy, historia zmierza powoli ku końcowi, a on sam, marzy, aby zająć się…otwarciem swojej własnej sauny.

 

Manga Shingeki no Kyojin wystartowała we wrześniu 2009 roku, najpierw podbijając całą Japonię, a następnie stając się globalnym hitem, za sprawą niezwykle popularnej adaptacji w formie anime. Zdaniem Pana Isayamy, historia w mandze jest kompletna w około 95% i bardzo możliwe, że dobiegnie końca równolegle z emisją ostatniego odcinka czwartego, a zarazem finałowego, sezonu anime.

W wywiadzie telewizyjnym dla serwisu News Gamee, autor zapytany został o swoje przyszłe plany, które zamierza zrealizować po dopięciu głównego wątku swojego dzieła.  

„Planuje stworzyć groteskową mangę w klimacie mrocznej komedii, ale spoza zawodowych sfer – zawsze marzyłem, aby otworzyć własną saunę. Przez ostatnie trzy lata bardzo polubiłem sauny.” – wyznał Hajime Isayama

Zgadzało by się to z okładką majowego wydania magazynu Bessatsu Shonen, na którym pojawił się rysunek Pana Isayamy, przedstawiający bohaterów SNK relaksujących się w saunie właśnie!Odpowiedź autora doczekała się nawet telewizyjnego gaga, przedstawiającego projekt koncepcyjny nadchodzącej sauny od Hajime Isayamy:

Na bannerze budynku widnieje napis „Attack on Sauna”.źródło: Kotaku

4 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.