ANIME I MANGA NEWS

Platinum End – Animowana adaptacja serii od twórców Death Note’a z obsadzonymi rolami głównymi

Takeshi Obata oraz Tsugumi Ohba to duet znany przede wszystkim z niezwykle popularnego Death Note’a oraz bardzo popularnego Bakumana. Obydwie serie otrzymały bardzo udane adaptacje w formie anime i bardzo możliwe, że ten sam los czeka powstającą ekranizację zakończonej niedawno mangi Platinum End

 

Manga Platinum End od Takeshiego Obaty i Tsugumiego Ohby serializowana była w – należącym do wydawnictwa Shueisha – magazynie Jump Square, w okresie od listopada 2015 roku do 4 stycznia 2021 roku. Oparte na niej anime zostało zapowiedziane jeszcze w zeszłym roku i odpowiadać za nie będzie studio Signal.MD. Produkcja zadebiutować ma tej jesieni – i jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić jej pierwszego teasera – możecie to zrobić poniżej:Oficjalna strona anime Platinum End podzieliła się właśnie pierwszymi projektami głównych bohaterów oraz zdradziła ich aktorów głosowych.

W rolę Mirai Kakehashiego wcieli się Miyu Irino, który znany jest m.in. z ról Minato w Naruto Shippuden, Haku w Spirited Away czy Sugawary Koushiego w Haikyuu!!. 

Nasse zagra natomiast Yui Ogura, która wcześniej wcielała się m.in. w Onne w Goblin Slayer czy Vanice Zogratis w Black Clover. Tak prezentują się projekty obydwu postaci:

Mirai Kakehashi (Miyu Irino)
Nasse (Yui Ogura)
Grafika promująca

Serwis Viz opisuje fabułę serii w następujących słowach: 

„Podczas gdy wszyscy znajomi świętują zakończenie roku szkolnego, Mirai pogrąża się w coraz większej ciemności. Jego walka dopiero się zacznie, wraz z momentem, w którym dosięgnie go boskie zbawienie pod postacią anioła. Mirai zmuszony będzie stawić czoła 12 pozostałym wybrańcom, z których tylko jeden zostanie następnym Bogiem dla całego świata. Bohaterowi pomagać będzie własny anioł, jednak niewykluczone, że sam w międzyczasie będzie musiał stać się diabłem.”

Anime Platinum End rozpocznie swoją emisję w październiku 2021 roku. źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.