GAMING NEWS PLOTKA

[PLOTKA] GTA 6 – Wyciekło kolejne rzekome zdjęcie mapy gry

Grand Theft Auto 6 jest w chwili obecnej zdecydowanie jednym z najbardziej wyczekiwanych dzieł popkultury na całym świecie. Rockstar wciąż milczy, jednak w sieci co rusz pojawiają się kolejne nieoficjalne poszlaki. Obok najnowszej z nich, ciężko przejść obojętnie, bowiem podobno jest to realne zdjęcie mapy gry. 

 

Pierwsze rzekomy wyciek zdjęć mapy GTA 6 miał miejsce na stronie 4chan jeszcze we wczesnym 2020 roku. Sieć okrążyły wówczas łącznie trzy fotografie, przedstawiające kilka różnych wysp. Wielu internautów podeszło do tematu sceptycznie. Spora grupa graczy nabrała jednak przekonania, iż zdjęcia są prawdziwe i sygnalizują powrót do okolic Vice City.

Pierwszy wyciek mapy GTA 6 na 4chanie (2020 rok)

Kolejny wyciek miał miejsce dosłownie kilka dni temu – i co ciekawe – łączy się ze wcześniej opublikowanymi fragmentami mapy gry. Opublikowane na 4chanie zdjęcie ukazuje precyzyjniejszy rzut na wcześniej ukazaną wyspę. Bez cienia wątpliwości, wzorowana jest ona na południowej części Florydy.Porównanie nowego zdjęcia z mapą Florydy

Sytuacja jest mocno intrygująca, bowiem ciężko ocenić czy mamy do czynienia z przygotowywanym od kilku lat żartem czy rzeczywistym wyciekiem. Nie ulega wątpliwości, iż zdjęcia łączą się w jedną całość, jednak w dobie wszechobecnego trollingu – warto podejść do całej sprawy z odpowiednim dystansem.

Omawiana plotka koliduje z inną z niedawnych pogłosek, sugerujących, że nowa odsłona GTA ma być osadzona w czasach współczesnych. Tak w zeszłym miesiącu stwierdził znany informator oraz leaker – Tom Henderson, który stanowczo zaprzeczył potencjalnemu powrotowi do regionów Vice City.

Niezależnie od tego co okaże się prawdą – faktem jest to, że na GTA 6 z pewnością przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Powodem takiego stanu rzeczy jest wciąż ogromne zainteresowanie piątą odsłoną gry, które idealnie oddają zeszłoroczne wyniki GTA Online.

Przewiduje się, że “szóstka” może ukazać się dopiero w okolicach 2025-2026 roku.źródło: GRY-OnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: