ANIME I MANGA NEWS

Pocztówki z Great Pretender CASE 4 trafiły do usługi AniPic!

Tokijska firma YUIMEX Inc. postawiła sobie za cel to, aby pełnić rolę pośrednika pomiędzy twórcami poszczególnych serii anime, a ich fanami na całym świecie. Pomóc ma w tym ich najnowsze dziecko – AniPic!, czyli usługa, w której każdy może stać się legalnym posiadaczem części lubianej przez siebie serii. Całość może zainteresować szczególnie fanów netflixowego Great Pretendera! Zacznijmy jednak od początku.

 

  • Czym jest ‚AniPic!’ ?

AniPic! to pierwsza tego typu usługa, umożliwiająca kolekcjonowanie wirtualnych pocztówek z różnorakich serii anime, nie naruszając przy tym własności intelektualnej ich twórców. Firma współpracuje bezpośrednio ze studiami odpowiedzialnymi za poszczególne tytuły anime, a nabywcy każdego AniPica stają się jego autoryzowanymi posiadaczami. Każdy pojedynczy AniPic występuje w wysokiej rozdzielczości i posiada wygrawerowaną na tyle notkę od twórców, z którą zapoznać się może jedynie właściciel.

Wszystko oparte jest o technologię blockchain, a każda zakupiona pocztówka posiada unikalne NFT (dosłownie „token niewymienny”), co pełni niezbity dowód właśności każdego zakupionego AniPic’a. Dodatkowo, wszystkie posiadane przez nas pocztówki możemy wygodnie zorganizować w przeznaczonym do tego albumie.

  • Jakie AniPic’i są obecnie dostępne?

Do tej pory w ramach usługi AniPic! pojawiły się już serie pocztówek z trzech pierwszych case’ów anime GREAT PRETENDER od Studia WIT. Teraz dodanych zostało również 50 nowych AniPic’ów z CASE 4: Wizard of War East wśród których znalazło się 46 kadrów bezpośrednio z anime oraz 4 plansze z postaciami. Z czasem firma ma nawiązywać współprace również z twórcami innych anime.

Opublikowany właśnie zestaw 50 pocztówek z GREAT PRETENDER CASE 4 znajdziecie w tym miejscu: https://anipic.io/en/greatpretender-case4

  • Jaki jest koszt AniPic’ów?

Pocztówki kupuje się za specjalne monety, których saldo zasilić można za pomocą wpłaty na założone przez nas konto. Wylosowanie pojedynczego AniPic’a to 1200 monet, czyli 3$, jednak można zdecydować się również na zakup 10 oraz 50 sztuk, w cenach wynoszących kolejno 30$ oraz 120$(nie da się dostać duplikatu tego samego AniPica) .

  • Oferta specjalna oraz kod promocyjny

Na koniec warto wspomnieć o obowiązującej w tej chwili ofercie specjalnej. Losując 10 AniPic’ów na raz użytkownik automatycznie kwalifikuje się do losowania, którego zwycięzca otrzyma puzzle GREAT PRETENDER, ręcznie podpisane przez twórców serii.

Jeśli natomiast uzbiera się wszystkie 50 z nich, w podobny sposób wygrać można oryginalną odręczną ilustrację, również podpisaną przez twórców.

Do 15 marca 2021 roku skorzystać możecie również z kodu promocyjnego: murasakishiroi_2, który zapewni wam 12 monet, co przekłada się na 10% zniżki na pierwszego AniPica. Podany kod wpisać można w podstronie „My Page” w zakładce „Enter Code”.

Poniżej znajdziecie linki do oficjalnych kont AniPic! w poszczególnych serwisach społecznościowych:

Facebook – https://www.facebook.com/AniPic.Official

Instagram – https://www.instagram.com/anipic_official/

Twitter – https://twitter.com/AniPic_Global

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.