GAMING NEWS

Podrobione dzieła sztuki w Animal Crossing są nawiedzone!

Najnowsza aktualizacja New Horizons wprowadziła na naszą wyspę nowego bohatera – Redd’a, który zajmuje się sprzedażą dzieł sztuki. Redd jest dosyć podejrzanym lisem, który pojawiać się będzie w losowym czasie na wyspie każdego gracza. Na jego łodzi kupić możemy różne dzieła sztuki, jednak należy uważać na podróbki, bowiem mogą być opętane przez duchy!

Wraz z rozbudową muzeum, w którym Blathers będzie od teraz kolekcjonował również rzeźby oraz obrazy, na każdej wyspie, co jakiś czas, pojawiać się będzie nowa lokacja – Jolly Redd’s Treasure Trawler, czyli kuter należący do Redd’a, w którym  możemy zakupić przeróżne dzieła sztuki. Wśród oferowanych przez lisa przedmiotów, znaleźć możemy podróbki, które od oryginałów odróżnić możemy przez ich dokładne porównanie do ich prawdziwych odpowiedników. Oryginalność danego dzieła musimy dokładnie zweryfikować przed zakupem, bowiem Blathers, jako rzetelny kurator sztuki, nie przyjmie od nas żadnej fałszywki. Niektórzy z was mogą być jednak zainteresowani posiadaniem również tych podrobionych rzeźb oraz obrazów, bowiem wygląda na to, że są one nawiedzone!

Miejsca, z których Redd pozyskuje swój towar są co najmniej podejrzane. Gracze co rusz odkrywają kolejne dzieła, które wywołują zjawiska paranormalne i wygląda na to, że jest ich w grze całkiem sporo. Możliwe, że zdobycie wszystkich elementów nawiedzonej kolekcji aktywuje jakieś wydarzenie, jednak to nie zostało jeszcze zbadane. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: