GAMING NEWS TECHNOLOGIA

Podsumowanie niezapowiedzianej prezentacji Nintendo. Borderlands i Bioshock z portami na Switch’a!

26 marca Nintendo niespodziewanie zorganizowało prezentację Nintendo Direct Mini. Podczas trwającego niespełna 30 minut wydarzenia, zapowiedziane zostały wszystkie nowości dotyczące konsoli Nintendo Switch, w tym nadchodzące porty dla nowych tytułów, czy aktualizacje obecnie popularnych gier firmy.  Poniżej znajdziecie podsumowanie wszystkich najważniejszych informacji, których dowiedzieliśmy się podczas Direct Mini:

 

 

  • Popularne produkcje z portfolio firmy 2K Games już niedługo na konsoli Nintendo

Na Switch’a trafić ma masa wyśmienitych gier prosto od kalifornijskiego 2K Games. 29 maja tego roku, do eShop’u Nintendo trafić mają następujące tytuły:

-XCOM 2 Collection(II część gry + wszystkie DLC)

-Borderlands Legendary Collection (I i II część gry oraz Borderlands: The Pre-Sequel)

BioShock Remastered, BioShock 2 Remestered, BioShock Infinite: The Complete Edition oraz zawierający wszystkie powyższe BioShock The Collection

 

  • Zapowiedziano pierwszy event czasowy dla Animal Crossing: New Horizons

Do nowej odsłony AC trafić ma wielkanocne wydarzenie zatytułowane Bunny Day Event. Od 1 do 12 kwietnia na stworzone przez graczy wyspy zagości królik Zipper, który pochowa na naszym skrawku ziemi kolorowe pisanki. Znalezienie ich odpowiedniej ilości pozwoli na crafting ekskluzywnych przedmiotów. Oprócz tego, pod koniec kwietnia gra ma dostać darmową aktualizację z okazji Dnia Ziemii.

 

  • Xenoblade Chronicles: Definitive Edition trafi na konsolę Nintendo już 29 maja

Klasyczny tytuł trafi na konsolę w wersji rozszerzonej, wzbogaconej o nowy epilog Future Connected. Zakupić będzie można również specjalną wersję fizyczną gry, zawierającą 250-stronicowego art-book’a.

 

  • Nowe rozszerzenia trafią do Pokemon Sword and Shield

Do produkcji zawitają dwa rozszerzenia: The Isle of Armor oraz The Crown Tundra. Póki co wyjaśnione zostało pierwsze z nich, które będzie dostępne pod koniec czerwca tego roku. Wzbogaci ono świat gry o nową lokalizację o tematyce Kung-fu, w której otrzymamy nowego legendarnego Pokemona – Kubfu. 

 

  • Shinsekai: Into the Depths już dostępne w sklepie eShop

Produkcja, w której jak gracz wcielamy się w nurka głębinowego jest już dostępna na Nintendo Switch. Tytuł pozwala na eksplorację oceanu, zbieranie surowców oraz tworzenie coraz bardziej specjalistycznego sprzętu, potrzebnego do naszych wypraw.

 

  • Nowe rozszerzenie dla Marvel Ultimate Alliance 3

The Black Order Expansion Pass 3 wzbogaci nasza grę o zupełnie nowy wątek fabularny, w którym jako Fantastyczna Czwórka zmierzymy się z samym Doctorem Doom’em. Rozszerzenie jest już dostępne na urządzeniu.

 

  • Good Job! – Nowa gra logiczna od Nintendo już możliwa do zakupienia

Interesująca gra logiczna, w której wcielamy się w pracownika biurowego jest już dostępna w sklepie eShop. Naszym zadaniem jest wykonanie powierzonych nam celów, jednak od nas zależy, czy zrobimy to w sposób bezpieczny, czy może nieco bardziej chaotyczny.

 

Poniżej znajdziecie listę pozostałych portów, które już są albo wkrótce mają być dostępne dla konsoli Nintendo:

-Star Wars Jedi Knigh: Jedi Academy (już dostępne)

-Panzer Dragon (Remake) (już dostępne)

– Saints Row IV Re-elected (27.03)

– Trials of Mana (24.04)

-The Elder Scrolls: Blades (wiosna 2020)

-Minecraft Dungeons (wiosna 2020)

-Star Wars Episode I:  Racer (???)

-Vigor (jesień 2020)

-Warhammer 40,000: Mechanicus (??.05.2020)

-The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III (30.06)

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.