KINO I SERIALE NEWS

Pojawił się pierwszy zwiastun nowej animacji twórcy serialu „Rick and Morty”

Rick and Morty przez ostatnie lata stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych animacji, dorównując popularnością klasykom takim jak The Simpsons czy Family Guy. Jeden z głównych autorów serii, Justin Roiland (który jest również głosem obydwu tytułowych postaci) przygotowuje kolejny serial animowany. Solar Opposites zadebiutuje na platformie Hulu już 8 maja tego roku. 

Duży udział Roilanda w procesie produkcyjnym nowego serialu widać już choćby po samym stylu wykonania nadchodzącej animacji, której kreska do złudzenia przypomina tą z Rick and Morty. Solar Opposites opowiada o rodzinie kosmitów, która dopiero po przybyciu na naszą planetę dowiaduje się, iż jest ona zamieszkała przez rasę ludzką. Galaktyczni przybysze nieudolnie będą próbować wtopić się w zastane otoczenie, co jak można się domyślić nie będzie prostym zadaniem. Świeżo opublikowany zwiastun animacji możecie zobaczyć poniżej:

Wszystkie odcinki Solar Opposites mają pojawić się w serwisie Hulu 8 maja tego roku. Serial powstał na zlecenie wspomnianej platformy, a więc szanse, że pojawi się gdzieś indziej niż właśnie tam są znikome.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.