GAMING NEWS POKEMON

Pokémon GO doczeka się drugiej edycji demokratycznego Community Day’a

Wszelkiego rodzaju eventy odbywające się w Pokémon GO, od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ten stan rzeczy, utrzymuje się mimo trwającej kwarantanny. Mobilny tytuł firmy Niantic doczeka się drugiej edycji Community Day’a, w którym to gracze będą mogli wybrać, który Pokémon będzie bohaterem wydarzenia. 

Głosowany Community Day zbliża się wielkimi krokami, a Niantic już teraz udostępnił graczom listę czterech potencjalnych kandydatów. Zwycięzca poprzedniej edycji wyłoniony był na podstawie wykonywanych przez graczy, wewnątrzgrowych zadań, jednak tym razem, swój głos będzie można oddać na specjalnej ankiecie na Twitterze. Do wyboru są Squirlte, Weedle, Sandshrew oraz Gastly, a zwyciężą dwa stworki z największą ilością głosów, które dostaną swój event kolejno w czerwcu oraz lipcu. 

Specjalna ankieta pojawi się na oficjalnym koncie Pokémon GO na Twitterze i wystartuje w niedzielę  24 maja, o godzinie 3:00 czasu polskiego. Swój głos oddać będzie można przez równe 24 godziny (czyli do 25.05, 3:00) i będzie do tego potrzebne konto na wspomnianej platformie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.