GAMING NEWS

Pokémon GO – Remote Raid Pass pozwoli od teraz dołączać do raidów z domu

Zdalne dołączanie do raidów odbywających się w pobliskich gymach, które Niantic zapowiadał już od jakiegoś czasu, wczoraj trafiło do aplikacji. Każdy gracz dostał również możliwość zakupu trzech Remote Raid Pass’ów (1 Pokécoin), które umożliwiają skorzystanie z nowej funkcji. 

Od teraz, korzystając z Remote Raid Pass, gracz może dołączyć do każdego raidu widniejącego w zakładce „Nearby” oraz najprawdopodobniej do tych, które odbywają się w gymach, gdzie zostawiony został któryś z naszych Pokémon’ów. Na chwilę obecną każdy trener może uczestniczyć w poszczególnych raidach, bez konieczności wychodzenia z domu, w taki sam sposób, jakby był na miejscu zdarzenia. To ma jednak ulec drobnym zmianom w najbliższej przyszłości. Pokémony gracza, który dołączył do raidu zdalnie, przez jakiś czas będą posiadały obrażenia identyczne, jak te, które są w obszarze danego gyma, jednak niedługo, ich statystyki mają zostać odpowiednio zmniejszone.

Remote Raid Pass’y na chwilę obecną kosztują tyle samo co te zwykłe, jednak to również prawdopodobnie ulegnie zmianie, gdy globalna kwarantanna dobiegnie końca. Do zdalnego raidu będzie też mogło dołączyć mniej graczy, niż w przypadku regularnego raidu (<20), jednak Niantic nie sprecyzował jeszcze konkretnego limitu trenerów w sesji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.