GAMING NEWS

Pokémon GO z nowym eventem, który pozwoli nam na aktywne granie z domu

Firma Niantic odpowiedzialna za mobilną odsłonę Pokémon’ów robi co może, aby swoją aplikacje uczynić jak najbardziej grywalną podczas domowej izolacji. W grze co rusz pojawiają się nowe funkcje ułatwiające rozgrywkę bez konieczności poruszania się, a nowy event, ma udowodnić, że łapanie poksów w swoim domowym zaciszu jest jak najbardziej możliwe. 

Już 19 kwietnia od godziny 11 do 17 czasu polskiego rozpocznie się wydarzenie Incense Day, podczas którego będziemy mieli okazję złapać całkiem różnorodną ilość Pokemonów. Każdy gracz będzie mógł za symboliczną cenę 1 Pokecoina uzbroić się w kilka Incense’ów, a następnie, podczas 6-godzinnego okienka, mocno zwiększony zostanie spawn-rate poszczególnych stworków. Co każdą godzinę, zmieniać się będzie przewodni typ ukazujących się Pokemonów, a pełna rozpiska wydarzenia prezentuje się właśnie tak:

  • 11:00-11:59Wodne Pokémony takie jak Poliwag, Tentacool oraz Spheal; nieduża szansa na pojawienie się Clamperl’a.
  • 12:00-12:59 –  Ogniste Pokémony takie jak Growlithe, Ponyta oraz Houndour; nieduża szansa na pojawienie się Litwick’a.
  • 13:00-13:59 –  Trawiaste Pokémony takie jak Oddish, Roselia oraz Lileep, nieduża szansa na pojawienie się Ferroseed’a.
  • 14:00-14:59Psychiczne Pokémony takie jak Slowpoke, Baltoy oraz Bronzor; nieduża szansa na pojawienie się Gothity.
  • 15:00-15:59Robacze Pokémony takie jak Caterpie, Ledyba oraz Skorupi; nieduża szansa na pojawienie się Joltik’a.
  • 16:00-16:59Ziemne Pokémony takie jak Wooper, Barboach oraz Hippopotas; nieduża szansa na pojawienie się Drillbur’a.

 

Dodatkowo jeszcze w tym miesiącu w sklepie aplikacji pojawić ma się nowy item – ‘Remote Raid Pass’. Umożliwi on opcję brania udziału w rajdach na każdy gym znajdujący się w zakładce Nearby, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: