GAMING NEWS

Pokémon GO z nowym eventem z okazji Prima Aprilis

Firma Niantic nie przepuściła okazji, aby dodać do swojej gry wydarzenie czasowe bezpośrednio związane z dzisiejszą datą. Primaaprilisowe wydarzenie Tricky Pokémon zaczyna się już dzisiaj, a w czasie jego trwania na graczy czeka wiele ciekawych niespodzianek. 

Specjalny event rozpoczął się już dzisiaj o godzinie 8:00, a planowo ma potrwać do 7 kwietnia do godziny 22:00. Poniżej znajdziecie listę wszystkich nowości, które zawitały do gry wraz z nadejściem światowego dnia żartownisiów:

  • Pokemony słynące ze swojego dowcipnego uosobienia będą pojawiać się znacznie częściej. Zaliczają się do nich: Gastly, Haunter, Voltorb, Sudowoodo, Aipom, Croagunk oraz Foongus. Zwiększone są też szanse na spotkanie Shiny Sudowoodo i Shiny Croagunk’a.
  • Stunfisk zadebiutuje w aplikacji już dzisiaj. Na czas trwania eventu będzie możliwy do złapania jako nagroda z Field Research. Istnieje bardzo niewielka szansa na złapanie wersji Shiny.
  • Wymienione Pokemony będą częściej wykluwać się z jajek 5km: Aipom, Wynaut, Bonsly, Croagunk, Stunfisk.
  • Zrobienie zdjęcia dowolnego Pokemona spowoduje pojawienie się niespodziewanego gościa.
  • Znacznie zwiększona została szansa na spotkanie Ditto, a ten od teraz będzie potrafił przemienić się w jeszcze mniej oczywiste Pokemony.

 

#STAYHOMEANDCATCHEMALL

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: