GAMING NEWS POKEMON

Szybkie podsumowanie prezentacji Pokemon Presents

Chwilę temu zakończyła się 20-minutowa prezentacja Pokemon Presents, która okazała się zdradzić więcej niż ktokolwiek się spodziewał. Nie dość, że swoją oficjalną zapowiedź – zgodnie z plotkami – otrzymał remake serii Diamond and Pearl, to ujawniona została jeszcze jedna, całkiem spora, niespodzianka. Oto skrótowe podsumowanie transmisji: 

 

1. 25 lat historii Pokemon w nieco ponad 5 minut 

Całe przedsięwzięcie zostało otwarte bardzo przyjemnym, nieco ponad 5-minutowym klipem, który zgrabnie streszcza 25-lat istnienia marki Pokemon.

2. Nowe materiały z rozgrywki New Pokemon Snap 

Pokazano ponad 3 minuty gameplay’u z New Pokemon Snap – gry polegającej na fotografowaniu i wypełnianiu albumu Photodex, która po raz pierwszy ukazała się na konsoli Nintendo 64 w 1999 roku. Data premiery gry przewidziana jest na 30 kwietnia 2021 roku. 3. Trwające w tej chwili, urodzinowe wydarzenia w poszczególnych grach 

Pokemon Sword and Shield Specjalne rajdy na Gigantamax Pikachu potrwają do 28 lutego do godziny 12:59 czasu polskiego

Pokemon Cafe Mix – Logując się w grze do 28 lutego do godziny 18:59 otrzymać można 2500 Golden Acorns.

Pokemon GO – Rajdy na Articuno, Zapdosa, Moltresa i Mewtwo potrwają aż do 1 marca do godziny 8:00.

Pokemon Masters EX – Champion Leon i jego Charizard trafili do gry. Wydarzenie czasowe potrwa do 17 marca do godziny 19:00.

4. Pokemon Brilliant Diamond oraz Shining Pearl (!)

Zgodnie z przewidywaniami – zapowiedziane zostały odświeżone wersje Pokemon Diamond and Pearl na Nintendo Switch. Brilliant Diamond oraz Shining Pearl zadebiutują symultanicznie, w późnym 2021 roku. Produkcją gry zajęła się firma ILCA (Pokemon Home).

5. Pokemon Legends Arceus – RPG z otwartym światem w uniwersum Pokemon (!)

Kompletnie nowa odsłona z gatunku Action RPG od Game Freak. W grze przemierzać będziemy rozległe tereny dawnego regionu Sinnoh, w celu wypełnienia pierwszego na tych ziemiach Pokedexu. Starterami do wyboru będą Rowlett, Cyndaquil lub Oshawott, którzy pomogą w rozwiązaniu tajemnicy związanej z mitycznym Arceusem. Data premiery przewidziana jest na wczesny 2022 rok. 
 

… i to wszystko, co zostało pokazane podczas dzisiejszego Pokemon Presents. Właściwe obchody 25. urodzin marki Pokemon rozpoczynają się już jutro (27 lutego), a więc bardzo możliwe, że czekać nas może jeszcze więcej niespodzianek. O wszystkim dowiecie się na naszej stronie 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: