GAMING NEWS POKEMON

Pokemon Sword and Shield – Data premiery oraz szczegóły dotyczące DLC Isle of Armor

Pokemony zdecydowanie zmieniły się względem pierwszych, growych odsłon cyklu, o czym świadczy między innymi to, że Sword and Shield doczekają się dodatkowej zawartości. Obydwa DLC zostały zapowiedziane już kilka miesięcy temu, jednak dzisiaj poznaliśmy pierwsze szczegóły. 

Pełnoprawna zawartość dodatkowa w grze spod szyldu Pokémon, jest dla marki czymś, co zdarza się po raz pierwszy. Na graczy czeka nie jedno, lecz dwa DLC, a Nintendo podzieliło się dzisiaj szczegółami dotyczącymi pierwszego z nich, będącego zawartością Expansion Pass. Rozszerzenie  The Isle of Armor ujrzy światło dzienne już 17 czerwca, a zakupić je można już teraz w cenie 29.99$. Wspomniana cena dotyczy całego pakietu Expansion Pass, a więc uwzględnia ona również DLC The Crown Tundra, do którego posiadacz pakietu otrzyma dostęp w dniu premiery.  Oto co ma do zaoferowania pierwszy oficjalny dodatek:

  • Wątek fabularny na nowej wyspie położonej na wschód od regionu Galar.
  • Możliwość zdobycia nowego legendarnego pokemona – Kubfu. Otrzymamy go po odbyciu treningu w miejscowym dojo. Wraz z przebiegiem gry, gracz będzie mógł stawić czoła jednej z Wieży Dwóch Pięści- wodnej lub mrocznej. Nintendo nie wyjawiło informacji dotyczących tego, jakie wyzwania czekają wewnątrz lokacji, a więc to okaże się prawdopodobnie w dniu premiery.
  • Dodanie do gry ponad 200 pokemonów. Jednym z większych zarzutów kierowanych w kierunku najnowszej odsłony serii, jest mała ilość fauny z poprzednich generacji. Gra ma zostać wzbogacona o ponad 200 stworków, w tym Marill’a, Chansey’a oraz formy Gigantamax Venusaur’a i Blastoise’a. Pojawi się również Galariańska forma Slowpoke’a.
  • Nowe elementy kosmetyczne
  • Podwójne walki w Lidze Pokémon

Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun Expansion Pass dla Pokémon Sword and Shield, w którym pokazano również fragmenty z dodatku The Crown Tundra:

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.