NEWS POKEMON TCG

Pokemon TCG otrzyma nową platformę do cyfrowej rywalizacji!

Fani karcianki z uniwersum Pokemon , do tej pory mogli grać w sieci dzięki platformie Pokemon TCG Online. Okazuje się, że wspomniana produkcja już niedługo zostanie wycofana z dystrybucji, jednak w jej zastępstwie pojawi się kompletnie nowa gra. 

 

The Pokemon Company zdecydowało się na zastąpienie dotychczasowego TCG Online, grą Pokemon Trading Card Game Live. Nowa wirtualna karcianka ma oferować tą samą formę rozgrywki, w znacznie usprawnionej i zoptymalizowanej formie. Gra będzie dostępna na PC, Macach oraz na urządzeniach mobilnych. 

Poza poprawioną warstwą wizualną, Pokemon TCG Live wniesie sporo nowości względem poprzednika. W grze pojawią się trójwymiarowe awatary, drabinka rankingowa, a także sezonowe przepustki. Na oficjalnym kanale Pokemon na YouTube, pojawił się pierwszy wgląd w produkcję, z którym możecie zapoznać się poniżej:Gracze, którzy posiadają spore wirtualne kolekcje w Pokemon TCG Online nie mają powodów do zmartwień. Następca gry tak samo korzystać będzie z logowania przez Pokemon Trainer Club, przez co wszystkie karty, monety oraz akcesoria zostaną przeniesione do nowej odsłony. Wszystkie nadchodzące zestawy oraz boostery, niezmiennie będą również zawierać cyfrowy kod, którym będzie można dodawać je do swojego konta.

Warto jednak otworzyć wszystkie posiadane przez nas wirtualne pakiety, które NIE zostaną zaimportowane do Pokemon TCG Live. Wszystkie tego typu zasoby wraz z cyfrowa walutą, zostaną jednak przekonwertowane na Kryształy, którymi będzie można dokonywać zakupów w nowym sklepie.

Na razie nie poznaliśmy daty premiery Pokemon Trading Card Game Live. Zaznaczono natomiast, że nastąpi ona „już niedługo”.źródło: Polygon 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.